hits












KONKURRANSE

  • 17.10.2015, 18:59

Da var det tid for en konkurranse igjen, denne gangen i samarbeid med LR Health & Beauty! Premien er et gavekort på hele 1000kr som vinneren kan bruke på sminke på LR sin nettbutikk. Gøy gøy gøy! 

Jeg bruker kun LR sin sminke etter at vi fikk i gang dette samarbeidet, og jeg er SÅ fornøyd! Det som er så flott er at sminken er av høy kvalitet men til en rimelig pris. De selger nemlig ikke sminken i butikk, og trenger derfor ikke å bruke penger på mellomledd. De bruker heller ikke penger på reklame, annet enn på nyhetsbrev til de som allerede er medlemmer. På den måten kan de bruke enda mer på produktene og tilby topp kvalitet til kunden. Det er bra! Den heldige vinneren vil derfor få ganske mye for gavekortet. 

For å delta i konkurransen må du: 

- Like LR sin facebookside HER
- Følge LR på instagram HER (@Lrnorge) 
- Kommentere dette innlegget med fullt navn, instagramkonto og mailadresse

Det vil bli sjekket at punktene over er gjort.  LYKKE TIL! 





Martiii

17.10.2015 kl.19:13

Marte Marie Lie

Mylifeasmartiii

martemarielie@gmail.com
CINDY Z.

17.10.2015 kl.19:17

Cindy Z.

@cindyzhzh

zhuoblogg@hotmail.no
Kamilla Haaland

17.10.2015 kl.19:21

Hvordan redigerte du bildet slik? :)
dj andy v

17.10.2015 kl.19:32

Andrine Vindstad Vedal

andrinevedal

andrine_95@hotmail.com
Hennie

17.10.2015 kl.19:33

Hennie Amundsen

@Hennie_amundsen

Amundsenhennie@gmail.com
Mathilde C. Bjørnseth

17.10.2015 kl.19:57

Mathilde Bjørnseth

@tildemah

matcat97@gmail.com
Sara Karlengen

17.10.2015 kl.20:17

Woho, for en super konkurranse! Jeg er gjerne med :)

Heter Sara Karlengen, og på Instagram heter jeg Sara_Karlengen (kreativt, I know!)

sarkarlin@hotmail.com

Ha en fin kveld videre!
helene

17.10.2015 kl.20:29

Helene Bigset

@helenebigset

helenebigset94@hotmail.no/helenebigset94@hotmail.com
Constanza Marcela

17.10.2015 kl.20:38

ønsker deg fin kvelden <3
Linnea

17.10.2015 kl.21:23

Linnea Slottemo Lyngstad

@linneeasl

Linnea_minila@hotmail.com
marie

17.10.2015 kl.22:21

Marie Giskegjerde Rød

@marieroed

marieroed@outlook.com
Eline Nordli -

17.10.2015 kl.22:27

Så spennende. :-)

Eline Fløiten Nordli

@elinenordli

E-posten ligger i kommentaren.
Malin Bakkan

18.10.2015 kl.01:16

MALIN BAKKAN

malinbakkan

malin_bakkan@hotmail.com
Vilde

18.10.2015 kl.01:31

Såå moro!! Jeg er med :D Har gjort punktene!

Vilde Unnli, @vildesinspiration, f4shi0n.blogg@yahoo.no
Celine

18.10.2015 kl.09:37

Celine Horgen Nielsen

celinehnielsen

celinehorgen@gmail.com
Lisa Amalie

18.10.2015 kl.09:54

Så kjekk konkurranse!

Lisa Amalie Haugland

instagram: lisaamaliehaugland

mail: lisahaugland3@gmail.com
Christina

18.10.2015 kl.10:37

Christina Løding

christinayloding@hotmail.com

Instagram: christinaloding
Sarah Nærø Pettersen

18.10.2015 kl.10:57

Sarahnp@hotmail.com

Instagram: eithintavsarah
Pernille Filippa Pettersen

18.10.2015 kl.11:52

Pernillepettersen95@hotmail.com

Prilleeee
mariajoosefine

18.10.2015 kl.16:47

maria07__@hotmail.com

Instagram: mariajoosefine
Malin Våde

18.10.2015 kl.20:46

Wææ, så gøy! Jeg er enkelt med :-D

Fullt navn: Malin Våde Ingebrigtsen

Instagram: Malinvade

Mail: Malinvi98@hotmail.com
Malin veie austad

18.10.2015 kl.21:26

Gjort!

Malin Veie Austad

email: malin_v_a@hotmail.com

Insta: malinaustad
Albertine

19.10.2015 kl.11:59

Kamilla Haaland: Jeg redigerte det i Photoshop :)
Margrethe Olsen

19.10.2015 kl.14:52

Margrethe Svanhild Olsen.

Insta:Margrethe94

Mail: olsenmargrethe@gmail.com
Silje Dillan Storholmen

19.10.2015 kl.15:04

Silje Dillan Storholmen

Instagram: siljedillan

e-post: siljedillanstorholmen@hotmail.com
Sandra

19.10.2015 kl.15:33

Sandra Olsen Reitan

Instagram: sandraaor

E-post: sandraaor@hotmail.com
Verukkasalt

19.10.2015 kl.15:35

Veronica Nilsen

@verukkasalt

Verukkasaltstang@hotmail.com
Bianca Skjærvø

19.10.2015 kl.15:41

Bianca Skjærvø

instagram: biancask

biancask@live.no
Ragnhild

19.10.2015 kl.21:15

Ragnhild Leinum

rleinum

ragnhild_leinum@hotmail.com
kine

19.10.2015 kl.23:09

Kine Irene Laksby, @kineirene på instagram
Laila Brandtzæg-Sand

20.10.2015 kl.12:26

Insta: lailabrsand
Laila Brandtzæg-Sand

20.10.2015 kl.12:29

Laila Brandtzæg-Sand

lailabrsand på instagram

lailabr.sand@hotmail.com
Siri Anita Ingvaldstad

20.10.2015 kl.12:54

siri-anita@hotmail.com

instagram: sirianitai

:-)
Tina Krogstad

20.10.2015 kl.14:50

Tina Marie Oldervik Krogstad

tinakrogstad@hotmail.com

@tinakrogstad

Spennende!
Unni Barstad Jernberg

20.10.2015 kl.21:26

Unni Barstad Jernberg

Instagram: @unni40

Mail: unnibarstad@gmail.com
Trude

20.10.2015 kl.23:52

Navn: Trude Orset

Epost: orset.trude@gmail.com

Insta: truuudee
Hanna

21.10.2015 kl.17:11

Hanna Sofie Kjemperud

hanna.kjemperud@hotmail.com

@hannakjemperud på Instagram
C A M I L L A

21.10.2015 kl.19:06

Camilla Loland

privadloland // __loland__

camilla1610@hotmail.com // camilla.1610@hotmail.com
Fride Victoria

21.10.2015 kl.20:17

Fride Victoria Frigård

Fridev00@gmail.com

@friidev 😊
Zeinab Sagvan

21.10.2015 kl.22:18

Zeinab Sagvan

Zeinabsagvan@gmail.com

@sainalove99 ❤️
Sophie Søllesvik

21.10.2015 kl.23:22

Sophie Søllesvik

@sollesviks

sophiesollesvik@gmail.com
Nasro

22.10.2015 kl.07:18

Nasro hamud

Nasrohamud

Nasro-2002@hotmail.com
Henriette

22.10.2015 kl.09:50

Henriette Nørgaard Skjellerud

Livetsomskjellerud

henriette_ns@live.no

22.10.2015 kl.19:49

Jamila Jerm

Jamila_01_

Jamilamariel@hotmail.com
Tora

23.10.2015 kl.20:59

Tora Mæhle

@toramtm

tora.maehle@gmail.com
Liv Hege Hagfors

24.10.2015 kl.20:31

Mer enn gjerne, hadde vært fantastisk! I tillegg har jeg ikke inntekt til å handle sminke ellers, så dette ville vært moro.

Mail: lhhagfors@gmail.com

Instagram: lhhagfors

Har likt alle sidene :-)
JustMeNara

25.10.2015 kl.20:37

Hadde vært utrolig morsomt å få handlet inn litt sminke :D Har likt alt som var å like!

Rainara Marciao

@justmenarablogg

Rainaramarciao@gmail.com
Malin

02.11.2015 kl.10:21

Når trekker du vinneren? :-)


Kamera: Canon EOS 600D
Objektiv: Canon EF 50mm f/1.8
Redigeringsprogram: Photoshop CC



INSTAGRAM



@albertiiine


Design OG KODING av Albertine Løseth Vestvik ©